İnovasyon

İMAS İKLİMLENDİRME

İnovasyon

Soğutma, iklimlendirme ve havalandırma alanında çevresel koşulların yanı sıra bu alanları kullanan insanların gündelik hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olabilecek, çok farklı ortamlarda iklimi düzenlemek için uygun maliyetli ve verimli yöntemler uygulanmalıdır.

Binalarda kurgulanan organizasyon yapısına uygun çözümleri yerine getirmede sonuç odaklı yaklaşımımız ile çevresel ihtiyaçları yenilikçi ve uzman ekibimiz ile geliştiriyoruz. Özellikle endüstriyel tesislerde ve üretim proseslerinde kullanılacak sistemlerde müşteri gereksinimleri ve çözülmesi beklenen ihtiyaçlara yanıt vererek benzersiz konfor, güvenlik ve verimlilik sağlıyoruz.

Yeni ürünlerin projelendirilmelerinde inovatif yetkinliğe sahip ekibimiz ile 2D ve 3D bilgisayar modellemesi kullanarak çeşitli ürünler geliştiriyoruz. Ayrıca Soğutma Kuleleri alanında yürüttüğümüz AR-GE projesi ve bunun için kurduğumuz test merkezimiz ile endüstriyel alandaki gelişim ve değişime ortak oluyoruz.

İMAS olarak, yenilikçi, düşük maliyetli soğutma, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri üretiyor ve endüstriyel üretim proseslerindeki enerji verimliliğine yönelik çalışmalar yürüyoruz. Sorun çözme odaklı organizasyon yapımız ile yeni ürün ve hizmetleri doğal bir süreç ile geliştiriyor, ardından satış sonrası gereksinimlerine kadar güçlü müşteri ilişkileri sürdürüyoruz.