KURUMSAL

İMAS İKLİMLENDİRME

Hakkımızda

İmas olarak bizler, ticari, endüstriyel, kurumsal binalar ve konutlar için soğutma, iklimlendirme ve havalandırma alanlarında yenilikçi ürünler ve çözümler sunuyoruz. İklimlendirme konusundaki uzmanlığımız, deneyimimiz ve küresel vizyonumuz ile teknoloji ve mühendisliği birleştiriyor; müşterilerimizin çalıştığı, yaşadığı alanlardaki havayı ve üretim prosesindeki ürünün kalitesini arttırıyoruz.

İklimlendirme sektöründeki yarım asırlık üretim ve pazarlama deneyimimiz süresince bir çok ilkin yaratıcısı, inovatif fikirlerin öncüsü ve uygulayıcısı olduk. İzmir’deki modern fabrikamızda, hava ve su soğutmalı split ve paket tipi klima cihazları, radyal-aksiyal fanlı açık, kapalı tip su soğutma kulesi, fancoil üniteleri, özel tip klima sistemleri, hassas kontrollü klima cihazları, su soğutma grupları, ısıtma apareyleri ve klima santralleri ve havalandırma hücreleri üretiyoruz. Dünya standartlarındaki teknolojisi ve yetenekleri bakımından ülkemizin önde gelen tesisleri arasında gösterilen fabrikamız, iklimlendirme sektöründe, bu yelpazede ürün üretebilen ender tesislerden biri olma özelliğine sahiptir.

İklimlendirme sektöründe, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak amacıyla uluslararası ortaklıklar kuruyoruz. Distribütörü olduğumuz dünya markaları, Nicotra Gebhardt ve Bluebox ile çağın değişen hızına ayak uyduruyor, yenilikçi ve teknolojik ürünler ile müşterilerimizin ilerlemesine doğrudan katkı sağlıyoruz.

İmas olarak, dünya çapındaki en son teknolojileri kullanarak hizmetlerimizi en üst seviyeye taşıyor; kaliteyi, istikrarı, başarıyı ve hizmet aşkını hedef alan ilkelerimizle büyümeye devam ediyoruz.