Ürün Bilgileri

Ürün Markası

Ürün Modeli

Üretim Yılı

Servis Bilgileri

Arıza

Detayı

Firma Bilgisi

Firma Adı

Adres

Telefon

E-Posta Adresi

Yetkili Adı

Servis talepleri faks, e-mail ve telefon yolu ile gerçekleştirilmektedir. Arıza ve/veya bakım talebinize müteakip mevcut arızanın en yakın tespitinin yapılması veya giderilmesi için öncelikli olarak telefon yolu ile destek verilmektedir. Siz müşterilerimiz tarafından verilen bilgiler ne kadar detaylı ise ekibimiz tarafından verilecek olan servis hizmetinin süresi o kadar kısalacaktır.


İmas fan coil üniteleri,  split – çatı tipi klima cihazları, radyal-aksiyal fanlı açık/kapalı tip su soğutma kulesi,  hava ve su soğutmalı monoblok/split/vinç/dik tip klima cihazları, , klima santralleri, soğutma grupları, özel tip klima sistemleri, hassas kontrollü klima cihazları, ısıtma apareyleri ve hücre imalatlarını yapmaktadır.

Nicotra Gebhardt fanlar, Arosio, Sporlan soğutucu akışkan kontrol elemanları, Copeland kompresörleri, Blue Box soğutma grupları, chiller ve kompresör yedek parça ithalatını ve yurt genelinde satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir ve Eurovent Belgeli İMAS markalı fan coil ünitelerinin İtalya’da üretimini sağlayarak Türkiye’de satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.