Kariyer

Slide background
Slide background

İ.K. Politikamız

Firmamızın en güçlü yönlerinden biri insana verdiği değerdir. Eğitimden ücretlendirme ve ödüllendirme sistemlerine, sağladığı sosyal imkanlardan keyifli çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini ön planda tutar.

İnsan Kaynakları olarak bizler, adaylarımızda başvurduğu pozisyonun gerektirdiği “nitelik” lerle birlikte bu pozisyonun gerektirdiği “yetkinlik” ler temelinde de değerlendirme yapıyoruz. Aldığınız eğitim, hakim olduğunuz yabanci diller ve benzeri pozisyonlara ait geçmiş iş deneyimleriniz, “nitelikleriniz” iken; liderlik, analitik düşünebilme, takım oyunculuğu, sonuç odaklılık vb. kişilik özellikleri de firmamız “yetkinlik “ kriterlerini oluşturmaktadır.

İşe alım kriterlerimizde ön planda tuttuğumuz ve tüm pozisyonlar için geçerli olan en önemli yetkinlikler : dinamizm ve gerek takım lideri gerekse takım oyuncusu olarak; kazanma ve pozitif sonuç elde etme odaklılıktır.

Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini , kurumsal gücümüzün sembolu olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız , bize başvurun.


İmas fan coil üniteleri,  split – çatı tipi klima cihazları, radyal-aksiyal fanlı açık/kapalı tip su soğutma kulesi,  hava ve su soğutmalı monoblok/split/vinç/dik tip klima cihazları, , klima santralleri, soğutma grupları, özel tip klima sistemleri, hassas kontrollü klima cihazları, ısıtma apareyleri ve hücre imalatlarını yapmaktadır.

Nicotra Gebhardt fanlar, Arosio, Sporlan soğutucu akışkan kontrol elemanları, Copeland kompresörleri, Blue Box soğutma grupları, chiller ve kompresör yedek parça ithalatını ve yurt genelinde satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir ve Eurovent Belgeli İMAS markalı fan coil ünitelerinin İtalya’da üretimini sağlayarak Türkiye’de satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Staj ve İş Talep Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz