İMAS KLİMA’dan İMAS MARKA ULTRA SESSİZ FAN COİL ÜNİTELERİ

u29097-1-imas_-_fan_coilllerİmas Klima AŞ. Eurovent sertifikasına sahip yeni Fan-coil Ünitelerini kendi markasıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında satışa sunmuştur.

Çeşitli iklimlendirme cihazlarının imalatını yapan ve Thermocold su soğutma gruplarını Türkiye pazarına sunan İmas Klima, yeni Fan-coil ürünleriyle müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

İmas fan-coil üniteleri; çok çeşitli performans ihtiyaçlarını karşılayabilen, sessiz çalışan, düşük enerji tüketimine sahip, kurulumu ve bakımı kolay cihazlardır. İhtiyaç halinde, özellikle düşük enerji tüketimine sahip, invertör kontrollü ECM olarak tanımlanan yenilikçi elektronik motorlu olarak, santrifüj ve tanjansiyel fanlı fan-coil seçenekleri de mevcuttur. ECM motorlar geleneksel motorlarla karşılaştırıldığında, elektrik tüketimini %50 oranında azaltmaktadır. Bu motorlar sayesinde hava akışı ve ortam sıcaklığı hassas olarak kontrol edilebilmektedir.

Ürün, sessiz yapısı ve yüksek kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde özellikle konut, villa, otel, ofis, hastane gibi alanlarda beklentilerin fazlasını karşılamaktadır. (01.05.2013)