a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt et.

Contact

620 Eighth Avenue, New York, United States of America + 555 786 897 Mon-Sat, 9:00 am-7:00 pm Mail us office@example.com

Share

Image Alt

Teknoloji

  /  Teknoloji

Teknoloji

Teknoloji ilerledikçe soğutma, iklimlendirme ve havalandırma alanındaki tasarım ve üretimlerde dünyayı ileriye taşımak için daha sürdürülebilir çözümler gerektirir.

İMAS olarak, şirketin kurulmasını takiben ilk yerli endüstriyel klima üretimini ve ilk yerli yürüyen merdiven üretimini gerçekleştirdik. Bu doğrultuda teknolojiye ayak uyduran yaklaşımımız ile yarım asırdır yeni teknolojilerle, iklimlendirme sektörünün öncülerinden biri olduk. İlk günden bu yana üretimleri ile üstün kaliteli ürün ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını Türkiye’de seçkin kuruluşların hizmetine sunduk.

İmas olarak, teknolojik gelişmelere verdiğimiz değer sayesinde hem ülke ekonomisine, hem de sektörün ilerlemesine katkı sağlayarak, sürdürülebilir yolculuğun bir parçası olan teknoloji konusundaki çalışmalarımızı devam ettiriyor ve sizin için en uygun sistemleri tasarlıyoruz.Biz, endüstriyel ve ticari binalar, konutlar ve kamu alanlarındaki iklimlendirme için yenilikçi, sürdürülebilir teknolojilerle üretimlerimizi sürdürüyor, ithal ettiğimiz ürünlerde bu teknolojik yaklaşımı sürdürüyoruz.